KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12191277
nr 1219 1277
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Blandteknik, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. Signerad, daterad -90. 100x70 cm
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:47:29
1.100 kr
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist